Потрапили
в ДТП ?

Безкоштовна екстренна
консультація

Вас незаконно
зупинили ?

Лист щастя. Штрафи. Україна 2020. Що робити?

Полюбляєте проїхатися «з вітерцем», перевищивши швидкість? Чекайте «листів щастя» з постановою про притягнення до адміністративної відповідальності.

З 1 червня 2020 року в Україні діє система автофіксации порушень ПДР за допомогою фотографування або відеозапису. Перевищили дозволену швидкість більш ніж на 20 км/год? По заслузі отримаєте «лист щастя» і штраф!

Але що робити, якщо Ви невинні? Отримавши «лист щастя», телефонуйте юристам ЮК ДТП за безкоштовним номером 0800 302 911. Ми знаємо, як діяти в подібних випадках!

лист щастя штраф україна 2020

Чому мені прийшов «лист щастя»?

Відповідь проста – Ви є власником транспортного засобу. Отже, саме Вас (згідно зі ст. 14-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) буде притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення, зафіксовані камерою фіксації.

Увага! Листи з постановами про притягнення до адмінвідповідальності приходять за місцем реєстрації власника транспортного засобу, а не за місцем фактичного проживання. Переглядати історію штрафів, а також отримувати повідомлення про порушення правил дорожнього руху можна, зареєструвавши електронний кабінет водія на сайті Головного сервісного центру МВС України.

Але що робити, якщо Ви передали своє авто іншій особі за домовленістю, довіреністю, договором оренди, позики?

 

Порядок дій при отриманні «листа щастя»

 

1.Встановлення фактичного правопорушника

 

Якщо правопорушення вчинила стороння особа, якій Ви передали своє авто, то (згідно зі статтею 14-1 КУпАП частина 2-я) власник транспортного засобу має право звернутися до посадової особи, що наклала штраф, із повідомленням про те, що в момент зафіксованого на камеру порушення фактично автотранспортом керувала інша особа.

На підставі цієї заяви співробітник поліції зобов’язаний не тільки зупинити виконання постанови про накладення адмінстягнення, але й встановити особу водія транспортного засобу, яка фактично вчинила правопорушення.

 

2.Оскарження постанови про притягнення до адміністративної відповідальності

 

Для оскарження постанови Ви повинні подати позовну заяву в суд за місцем Вашої реєстрації або за місцем розташування управління патрульної поліції, яка виступає відповідачем. Для цього зверніться до автоюристів ЮК ДТП, які володіють знаннями й досвідом, дозволяючим у найкоротші терміни оскаржити постанову і позбавити Вас від зайвого «головного болю» й непотрібних фінансових витрат.

Шанси того, що Ваш позов буде задоволений, дуже високі, оскільки дані постанови:

– порушують Ваші конституційні права, в тому числі і право на захист;

– не відповідають вимогам ст.283 КУпАП;

– у них відсутні докази правопорушення або такі докази є недопустимими.

 

3.Реєстрація особи, що в даний час керуює Вашим автотранспортом, як Належного користувача

 

У такому випадку саме належний користувач, а не власник авто буде нести відповідальність за поведінку на дорозі, отримувати повідомлення про штрафи і, відповідно, оплачувати їх.

Інструкція по реєстрації належного користувача знаходиться на сайті Головного сервісного центру МВС України (перейдіть за посиланням https://hsc.gov.ua/index/poslugi/faq/yak-oformiti-nalezhnogo-koristuvacha/).

Адвокати ЮК ДТП бажають Вам безаварійних доріг і терпіння, щоб при необхідності відстояти й захистити Ваші законні права! А ми Вам у цьому обов’язково допоможемо, оскільки володіємо багаторічним досвідом і професіоналізмом, про що свідчать сотні виграних нами справ!

Що про нас говорять клієнти
Замовити консультацію
Scroll to Top