Корпоративним клієнтам

З кожним роком кількість автотранспорту на дорогах стрімко зростає, і пропорційно зростає кількість ДТП. Потрапити в аварійну ситуацію може кожен, в тому числі і найдосвідченіший водій з великим стажем водіння.

«Юридична Компанія ДТП», звичайно ж, бажає Вам здоров’я й процвітання в бізнесі, а транспортним засобам Вашого підприємства – безаварійних доріг.

Але здійснення діяльності, пов’язаної з вантажними або пасажирськими перевезеннями, загрожує багатьма ризиками.  Ми зможемо мінімізувати ці ризики і допоможемо Вам заощадити час і гроші.  Адже один із законів бізнесу говорить: «заощаджене – отже, зароблене».

Так, у разі незаконної зупинки транспортного засобу або ДТП Ваш водій не буде дзвонити Вам серед ночі або протягом напруженого робочого дня, навантажуючи новими проблемами.

Наш БЕЗКОШТОВНИЙ колл-центр працює цілодобово.  Наші юристи спеціалізуються саме на правопорушеннях в сфері дорожнього руху та мають багаторічну практику роботи, знають систему зсередини.

Водієві підприємства достатньо буде зв’язатися з нашими автоадвокатами за номером 0800 302 911 і отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію.  І чим швидше він це зробить, тим менше помилок буде допущено на стадії оформлення ДТП або вилучення транспортного засобу.

У найкоротші терміни ми зможемо домогтися повного відшкодування заподіяної шкоди й захистити Вас в разі незаконного звинувачення.  Адже не варто забувати, що чинне законодавство України зобов’язує саме власника транспортного засобу відшкодувати заподіяний в результаті ДТП збиток (ст.1187 Цивільного Кодексу України).

8 причин, через які слід звернутися в ЮК ДТП?

  1. Наші автоадвокати працюють цілодобово. Зателефонувавши в колл-центр за номером 0800 302 911 в будь-який час дня і ночі, отримаєте вичерпну інформацію відносно питань, які Вас цікавлять. Водій отримує покрокову інструкцію дій в залежності від особливостей події.
  2. Консультації автоюристів ЮК ДТП абсолютно безкоштовні.
  3. Високий професіоналізм юристів і автоадвокатів, що спеціалізуються на питаннях кримінального, цивільно-правового та адміністративного автоправа, дозволяє вигравати справи будь-якої складності, включаючи оскарження провини в ДТП.
  4. Представництва компанії ЮК ДТП функціонують у всіх регіонах України, завдяки чому Ви своєчасно отримаєте необхідну допомогу автоюристів.
  5. Участь у всіх досудових заходах, включаючи: виїзд на місце аварії, збір доказів, проведення незалежних автотехнічних експертиз.
  6. Повний правовий супровід автоадвоката в суді: збір та підготовка документації, участь у судових засіданнях, складання позовів, скарг і касацій.
  7. Вирішення матеріальних спорів про відшкодування збитків внаслідок ДТП.
  8. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє досягти найбільш оптимального рішення в питаннях, пов’язаних з наслідками ДТП.

Інтереси клієнтів для автоюристів ЮК ДТП – понад усе!  Ми цінуємо Ваш час, тому візьмемо на себе всі юридичні моменти, пов’язані з врегулюванням суперечок по ДТП. Причому зробимо це з найменшими втратами для клієнта. Все, що для цього потрібно, зателефонувати за номером 0800 302 911 або зв’язатися з нашим автоюристом за допомогою форми зворотного зв’язку.

Що про нас говорять клієнти
Замовити консультацію
Scroll to Top